Nekvalitní voda trápí Moravu

Nedávno jsem narazil na článek z Jihomoravského kraje, kde jde vidět, že udržet kvalitu vody pro pitný režim není jednoduché, jak se o tom přesvědčili obce na jihu Moravy. Hygiena posunula max. hodnotu dusičnanů na vyšší úroveň. Doufejme, že u toho nezůstane a problém se podaří vyřešit. Protože posunutí limitu dusičnanů problém opravdu neřeší. Zde krátký úryvek ze zmíněného článku:

Bezmála sedm tisíc lidí na jižní Moravě se už několik měsíců potýká se zhoršenou kvalitou vody. Kvůli vysokému obsahu dusičnanů, které jsou ve větší míře škodlivé, nahrazuje část Jihomoravanů kohoutkovou vodu za balenou. Situaci se i přes stížnosti místních zatím nedaří řešit.

Několik obcí na Brněnsku a Břeclavsku už více než půl roku bojuje se zhoršenou kvalitou pitné vody. Ve vodě se z dosud neznámého důvodu rapidně zvýšil obsah dusičnanů, které můžou ve větší míře způsobovat zdravotní problémy. Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje dokonce musela určit mírnější hygienický limit pro vybrané obce.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Jestli chcete mít jistotu, že budete mít pořád kvalitní pitnou vodu, a to i přes výkyvy kvality dodávané
pitné vody, nejlepší řešení je pořízení filtračního zařízení. Zde bych Vám rád nabídnul svoje služby.
Dle kvality vody sestavím filtrační zařízení na míru tak, aby fungoval co nejlépe za přijatelnou cenu.
Vysokou kvalitu podtrhuji i čtyřletou zárukou. Zde se můžete podívat na vybrané filtrace z mého sortimentu.

P.S. Pokud znáte další podobné články. Neváhejte nám je na e-mail: pavel@filtracevodynamiru.cz, ať je dostaneme mezi více lidi! Jelikož voda je to nejcennější co máme….