Jak jsou naši klienti spokojení?

Dobrý den, rádi bychom Vám napsali a poděkovali za velmi dobře odvedenou práci. nejprve bych chtěl vyzdvihnout příjemnou komunikaci a na ní navazující domluvu ohledně montáže a provedení instalace. Samotná instalace probíhala v největším pořádku a klidu. Moc se nám líbila i ukázka rozdílů vody "před a po". vše je namontováno precizně a my už se jen těšíme, jak si budeme užívat měkkou vodu. určitě Vás doporučíme všem známým a kamarádům. Moc děkujeme
Josef Kárník
Od Pavla Hobzy mám filtr na vodu podle svých představ a finančně to vychází bezkonkurenčně. Doporučuji.! 🙂
Jindra Pokorná
Pavel Hobza se zjevil a skvěle mi pomohl udělat si více jasno v tom jakou filtraci vody potřebuji a jaké mám možnosti. Dal mi doporučení, ze kterých jsem si vybral a také následně provedl osobně instalaci. Jsem nyní velmi spokojen a užívám si čistou a zdravou vodu, která mi doma z filtru teče.
David Kirš
investor a podnikatel
Chtěla bych panu Hobzovy moc poděkovat za to, že mi sestavil filtraci vody dle rozboru vody a mých požadavků. Vysvětlit mi také spoustu souvislostí ohledně pitného režimu a významu pro mé zdraví. Jsem s jeho servisem moc spokojená a doporučuji všem ostatním.
Hana Macháčková
Navštívili jsme přednášku pana Hobzy o vodě. Co je voda? všichni jí známe, pijeme jí, myjeme se v ní, vaříme, splachujeme. Ale co o ní víme? většinou nic. Po přednášce pana Hobzy jsme se rozhodli objednat si filtraci vody. Nejdříve provedl měření a to nedopadlo dobře. Víte, že voda se kontroluje ve vodárnách, ale u Vás doma? Z vodárny k Vám je to kus cesty, co voda urazí. Taky se mi to vše honilo hlavou. Filtraci jsme si nechali nainstalovat a druhý den očekávali něco výjimečného. A dostavilo se to. Pijeme vodu takovou, jaká tekla u nás v krušných horách za časů mého mládí. Po třech měsících užívání této "nové" vody jsme byli v Alpách. U jednoho z mnoha potůčků jsem se napil a říkám ženě: "To je stejná chuť vody, jakou máme nyní doma." Všem doporučujeme. Vyhoďte pet láhve a dejte si dobrou vodu.Vždy't už jsme zapomněli jak chutná.
Walter G.
Všem vřele doporučuji tyto filtry na vodu. Mám dva syny, kteří byly celý život byly ochotni pít jen sirup s vodou. Poté co jsme zakoupila filtry na vodu, tak nejdříve pili na střídačku čistou vodu a vodu se šťávou, ale dnes je ani nenapadne chtít něco jiného, než čistou vodu. Sirup nám stojí na lince a asi ho vyhodíme. Děti si vždy vezmou to, co sítí jako nejlepší. Spokojená zákaznice.
Sabina Valová

Nezávazná schůzka