Jak to začalo?

pavel_hobzaMoje cesta k vodě začala trochu oklikou, kdy jsem se rozhodl řešit zdraví své a své rodiny. Začal jsem se zajímat o to, jak lépe a kvalitněji žít. Spolu s mojí manželkou jsme se začali zajímat o to, jak si vyčistit své tělo od těžkých kovů, toxinů a jiných látek, kterými je každý z nás docela slušně zásoben.

Moji manželku to vedlo k založení vlastní poradny. Toto téma je natolik zajímavé a důležité, že jsem se mu rozhodl věnovat na svém webu samostatnou záložku v rubrice detoxikace. No a mě to přimělo se zajímat i o pitný režim a jeho kvalitu. Protože jen z opravdu čisté vody můžeme být plní energie a zdraví. Jak jsem se již zmínil, tak na těchto stránkách bych Vám chtěl poskytnout co nejvíce informací o vodě a řešeních, jak takové opravdu zdravé vody dosáhnout.

 

 

Proč Já?

Ve vztahu k Vám, zákazníkům, přistupuji vždy individuálně a spolu hledáme řešení filtrace vody přímo na míru. To znamená, že nenabízím jen nějakou univerzální filtraci. Podle rozboru vody stanovíme, jaký druh filtrace je potřeba a následně navrhneme filtraci, která bude maximálně efektivní s co nejmenšími ekonomickými náklady. Na trhu je hodně prodejců filtrací, většina z nich nabízí jen částečné řešení. My nabízíme několikastupňovou filtraci, která zachytí od hrubých nečistot, chloru, těžkých kovů, herbicidů, různé chemie až po hormony a další škodlivé látky. Filtrů je mnoho typů, a ještě více výrobců. Praxí jsme se rozhodli přednostně používat domácí úpravny vody největšího a nejstaršího výrobce na světě, spol. Aquafiltr USA. Vzhledem k vybudované pozici na trhu můžeme nabízet tyto špičkové výrobky za velmi přijatelné ceny, tedy za ceny běžných filtrů. Navíc nabízím nadstandartní záruku v délce 48 měsíců!

Něco navíc

Navíc vodu pomocí speciálních patron energeticky obohacuji a vracím ji tak její původní energii a vlastnosti. Taková voda dokáže tělo dobře zbavovat škodlivých látek a navracet lidem jejich zdraví a vitalitu. Filtraci sestavuji z kvalitních komponentů amerických značek. 

Tuto kvalitu podtrhuji 4 letou zárukou. Samozřejmostí je postarání se o pravidelný servis zařízení. K zákazníkovi přistupuji vždy individuálně vzhledem k jeho potřebám a možnostem, které jsem se rozhodl vytvořit.

Filtrace vody na míru