Léčivá síla a energie vody

Můžete se těšit na spoustu zajímavých informací o vodě – např. co voda obsahuje a v jakém stavu k nám přitéká nebo jak pracuje v našem těle.

Kdy

Ve středu 5. dubna 2022 v 17:00 hod.

Kde

Celostní-péče, Martina Hobzová, na ul. Divadelní 3, 3.p. v Brně.

Cena

100 Kč. Platba na místě v hotovosti.

Co nás čeká?

  • Můžete se těšit na spoustu zajímavých informací o vodě – např. co voda obsahuje a v jakém stavu k nám přitéká nebo jak pracuje v našem těle. Pobavíme se o tom, jak tělo využívá energii vody.
  • Řekneme si, kolik máme vody v těle a kolik vlastně pít, jaké by měla mít voda vlastnosti, aby měla ty nejlepší blahodárné účinky.
  • Uvidíte spoustu zajímavostí. Například fotky krve z mikroskopu, ze kterých je patrné, jaký je rozdíl, když pijeme čistou a energeticky obohacenou vodu. Nebo zajímavé obrázky dokazující, že voda má svou paměť a energii.
  • Povíme si o osmi důvodech, proč pít vodu.
  • Seznámím vás s vlivem slazených nápojů na naše zdraví. Budete vědět více o dehydrataci a o tom, jak ji rozpoznat.
  • Uděláte si přehled, jaké jsou zdroje vody. Poskytnu vám také zajímavé informace ohledně balených vod a nabídnu možná řešení. 

Celá přednáška bude proložena praktickými ukázkami a měřením (například porovnání různých slazených nápojů a měření jejich kyselosti – změříme i ocet a budete se divit…:-) ) Uvidíte a ucítíte rozdíl čaje z filtrované vody a vody kohoutkové. Můžete se těšit na ochutnávky různých energeticky obohacených vod a budete si moci vychutnat rozdíl.

Něco navíc pro Vás

  • Každému účastníkovi bude zaslán můj e-book „Jak být zdraví pomocí čisté vody“.
  • Rozhovor o našem zdraví s autorem knih o vodě Dr. Batmanghelidjem.
  • Článek o rizicích pití perlivých vod a sodovek, studie „Chlor ve vodě a sprchování“. 
  • K nahlédnutí budou také další zajímavé knihy o vodě.

Přednášející: Pavel Hobza

pavel_hobza

Moje cesta k vodě začala trochu oklikou, když jsem se rozhodl řešit zdraví své rodiny a hledat cesty, jak lépe a kvalitněji žít.

Spolu s manželkou jsme se zajímali, jak si vyčistit tělo od těžkých kovů, toxinů a jiných látek, kterými je každý z nás docela slušně zásoben. Prošli jsme různými očistami a po pěti měsících detoxikace jsme oba měli nádherné výsledky ověřené i v analýze živé kapky krve – Darkfield mikroskopie. Také orgány podle quantum analýzy fungovaly daleko lépe a my jsme se zkrátka celkově o mnoho lépe cítili. 

Ptal jsem se, kde vlastně člověk tolik škodlivin získává. Toto mě přivedlo až k vodě, jejím rozborům a k pitnému režimu. Protože jen z opravdu čisté vody můžeme být plní energie a zdraví.

Počet míst je omezen, proto si své místo na přednášce rezervujte na e-mailu: martina.h1@seznam.cz nebo na tel. 605 581 553, co nejdříve.