Jste si jistí, že voda, kterou pijete, je opravdu čistá?

Věděli jste, že voda na sebe váže spoustu látek při své cestě z podzemí, jako jsou minerály, stopové prvky, mikroorganismy apod?  Bohužel na sebe nabaluje  i látky, které jsou uměle vytvořeny člověkem. Také  ve své domácnosti používáte záchod, pračku či myčku? Tahle odpadní voda  však musí také někam odtékat...

0%
těla člověka je voda
0l/den
průměrná spotřeba vody člověka
0+
je v ČR čističek odpadních vod
0let
jedou na stejném principu..

Co kdyby, jste....

  • věděli, kolik baterií má v sobě Vaše voda?
  • se nemuseli bát chemických látek, které ve vodě jsou?
  • měli jistotu, že Vy i Vaše dětí pijete nezávadnou vodu?
  • získali, řešení přímo na míru pro Vás a Vaše potřeby?

Je způsob, jak to zjistit...

  • Spojte se s námi a zjistíme kvalitu Vaší vody, a to buď dle vámi zaslaného vzorku u kterého provedu rozbor, nebo si v případě státní vody dohledám  rozbor zveřejněný vodárnami.  Tuto službu poskytuji pro své zákazníky zdarma.
  • Následně se pobavíme o Vašich možnostech. Víme,  že každý člověk je jiný a  každý má jiné možnosti a potřeby.
  • Pokud máme dostatek informací a víme, co vyžadujete, potřebujete a chcete, tak doporučíme filtrační řešení  přímo na míru pro Vás. Nenabízíme "univerzální řešení", nabízíme individuální řešení a přes to nejede vlak.

Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu, abychom sestavili nejvhodnější filtrační zařízení, které bude mít co největší přínos pro Vaše zdraví.

Co získáte?

S námi máte jistotu, že navržené řešení je tím nejlepším jak co do kvality, tak i pro Vás a Vaše zdraví. Navíc při odborné montáži a servisu nabízíme na filtraci pro pitný režim nadstandardní záruku v délce 48 měsíců. 

Je to Vaše volba

Dost toxinů se dostane do našeho těla   právě i přes vodu.  Lidé však neví, jak se jich efektivně zbavit. 

 A co naše výsledky?

“Pavel Hobza se zjevil a skvěle mi pomohl udělat si více jasno v tom, jakou filtraci vody potřebuji a jaké mám možnosti. Dal mi doporučení, ze kterých jsem si vybral a také následně provedl osobně instalaci. Jsem nyní velmi spokojen a užívám si čistou a zdravou vodu, která mi doma z filtru teče.”

David Kirš, investor a podnikatel

Navštívili jsme přednášku pana Hobzy o vodě. Co je voda? Všichni ji známe, pijeme ji, myjeme se v ní, vaříme, splachujeme. Ale co o ní víme? Většinou nic. Po přednášce pana Hobzy jsme se rozhodli objednat filtraci vody. Nejdříve provedl měření vody a to nedopadlo dobře. Víte, že voda se kontroluje ve vodárnách - ale u vás doma? A z vodárny k vám je to kus cesty, co voda urazí. Taky se mi to vše honilo hlavou. Filtraci jsme si nechali nainstalovat a druhý den očekávali něco výjimečného. A dostavilo se to. Pijeme vodu takovou, jaká tekla u nás Krušných horách za časů mého mládí. Po třech měsících užívání této „nové“ vody jsme byli v Alpách. U jednoho z mnoha potůčků jsem se napil a povídám ženě: „To je stejná chuť vody jakou máme nyní doma“. Všem doporučujeme. Vyhoďte pet lahve a dejte si dobrou vodu! Vždyť už jsme zapomněli jak chutná!

Walter G.

Chtěla bych panu Hobzovi moc poděkovat za to, že mi sestavil filtraci dle rozboru vody a mých požadavků. Vysvětlil mi také spoustu souvislostí ohledně pitného režimu a významu pro mé zdraví. Jsem s jeho servisem moc spokojená a doporučuji i všem ostatním.

Hana Macháčková

Od Pavla Hobzy mám filtr na vodu podle svých představ a finančně to vychází bezkonkurenčně. Doporučuji.! 🙂

Jindra Pokorná

Všem vřele doporučuji tyto filtry na vodu. Mám dva syny, kteří celý život byli ochotni pít jen sirup s vodou. Po té, co jsem zakoupila filtry na vodu, tak nejdříve pili na střídačku čistou vodu a vodu se šťávou, ale dnes je ani nenapadne, chtít něco jiného něž čistou vodu. Sirup nám stojí na lince a asi ho nakonec vyhodíme. Děti si vždy vezmou jen to, co cítí jako nejlepší. Spokojená zákaznice

Sabina Valová

Jdete do toho?

Nabízíme nezávaznou schůzku, kde Vám vysvětlíme více o této problematice a možných řešeních.