Oslavte s námi Vánoce!

Věděli jste, že voda při své cestě z podzemí na sebe váže spoustu látek, jakými jsou minerály, stopové prvky, mikroorganismy apod.?  Bohužel na sebe nabaluje i látky, které jsou uměle vytvořeny člověkem. Také  ve své domácnosti používáte záchod, pračku či myčku? Tahle odpadní voda však musí také někam odtékat...

0 %
těla člověka tvoří voda
0 l/den
průměrná spotřeba vody člověka
0+
je v ČR čističek odpadních vod
0 let
jedou na stejném principu.

Co kdybyste...

 • pili opravdu chutnou vodu na kterou se budete těšit?
 • se nemuseli bát chemických látek, které ve vodě jsou?
 • měli jistotu, že Vy i Vaše děti pijete nezávadnou vodu?
 • získali řešení šité na míru Vašim potřebám?

Je způsob, jak to zjistit...

 • Spojte se s námi a zjistíme kvalitu Vaší vody, a to buď dle Vámi zaslaného vzorku, u kterého provedu rozbor, nebo si v případě státní vody dohledám rozbor zveřejněný vodárnami. Tuto službu poskytuji pro své zákazníky zdarma.
 • Následně se pobavíme o Vašich možnostech. Víme,  že každý člověk je jiný a  každý má jiné možnosti a potřeby.
 • Pokud máme dostatek informací a víme, co vyžadujete, potřebujete a chcete, tak Vám doporučíme filtrační řešení šité přímo na míru. Nenabízíme „univerzální řešení“, nabízíme individuální řešení a přes to nejede vlak.

Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu, abychom sestavili nejvhodnější filtrační zařízení, které bude největším přínosem pro Vaše zdraví.

Co získáte? 

 • Rozbor vody zdarma
  Zjistíme, jak je na tom Vaše voda, a to zcela zdarma.
 • Doporučení řešení šité na míru
  Ukážeme Vám Vaše možnosti a přínos doporučených produktů.
 • 15% sleva na koupi filtrace
  K rozboru vody získáte také 15% slevu na filtrační řešení dle Vašich možností a potřeb.

S námi máte jistotu, že navržené řešení je tím nejlepším, jak co do kvality, tak pro Vaše zdraví. Navíc při odborné montáži a servisu nabízíme na filtraci pro pitný režim nadstandardní záruku v délce 48 měsíců. 

Je to Vaše volba

Velké množství toxinů se dostane do našeho těla právě skrze vodu. Lidé však neví, jak se jich efektivně zbavit. 

 A co naše výsledky?

„Pavel Hobza se zjevil a skvěle mi pomohl udělat si více jasno v tom, jakou filtraci vody potřebuji a jaké mám možnosti. Dal mi doporučení, ze kterých jsem si vybral a také následně provedl osobně instalaci. Jsem nyní velmi spokojen a užívám si čistou a zdravou vodu, která mi doma z filtru teče.“

David Kirš, investor a podnikatel

Navštívili jsme přednášku pana Hobzy o vodě. Co je voda? Všichni ji známe, pijeme ji, myjeme se v ní, vaříme, splachujeme. Ale co o ní víme? Většinou nic. Po přednášce pana Hobzy jsme se rozhodli objednat filtraci vody. Nejdříve provedl měření vody a to nedopadlo dobře. Víte, že voda se kontroluje ve vodárnách – ale u vás doma? A z vodárny k vám je to kus cesty, kterou voda urazí. Taky se mi to vše honilo hlavou. Filtraci jsme si nechali nainstalovat a druhý den očekávali něco výjimečného. A dostavilo se. Pijeme vodu takovou, jaká tekla u nás v Krušných horách za časů mého mládí. Po třech měsících užívání této „nové“ vody jsme byli v Alpách. U jednoho z mnoha potůčků jsem se napil a povídám ženě: „To je stejná chuť vody, jakou máme nyní doma.“ Všem doporučujeme. Vyhoďte PET lahve a dejte si dobrou vodu! Vždyť už jsme zapomněli, jak chutná!

Walter G.

Chtěla bych panu Hobzovi moc poděkovat za to, že mi sestavil filtraci dle rozboru vody a mých požadavků. Vysvětlil mi také spoustu souvislostí ohledně pitného režimu a významu pro mé zdraví. Jsem s jeho servisem moc spokojená a doporučuji i všem ostatním.

Hana Macháčková

Od Pavla Hobzy mám filtr na vodu podle svých představ a finančně to vychází bezkonkurenčně. Doporučuji! 🙂

Jindra Pokorná

Všem vřele doporučuji tyto filtry na vodu. Mám dva syny, kteří celý život byli ochotni pít jen sirup s vodou. Poté, co jsem zakoupila filtry na vodu, tak nejdříve pili na střídačku čistou vodu a vodu se šťávou, ale dnes je ani nenapadne chtít něco jiného než čistou vodu. Sirup nám stojí na lince a asi ho nakonec vyhodíme. Děti si vždy vezmou jen to, co cítí jako nejlepší. Jsem spokojená zákaznice

Sabina Valová

Jdete do toho?

K rozboru vody získáte také 15% slevu na filtrační zařízení šité na míru Vašim potřebám.