CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Dobrý den, Rádi bychom Vám tímto napsali a poděkovali za velmi dobře odvedenou práci. Nejprve bych chtěl vyzdvihnout příjemnou komunikaci a na ni navazující domluvu ohledně montáže a provedení instalace. Samotná instalace probíhala v největším pořádku a klidu. Moc se nám líbila i ukázka rozdílů vody ''před a po''. Vše je namontováno precizně a my už se jen těšíme, jak si budeme užívat měkkou vodu. Určitě Vás doporučíme všem známým a kamarádům. Moc děkujeme.

Josef Kárník

Od Pavla Hobzy mám filtr na vodu podle svých představ a finančně to vychází bezkonkurenčně. Doporučuji.! 🙂

Jindra Pokorná

“Pavel Hobza se zjevil a skvěle mi pomohl udělat si více jasno v tom, jakou filtraci vody potřebuji a jaké mám možnosti. Dal mi doporučení, ze kterých jsem si vybral a také následně provedl osobně instalaci. Jsem nyní velmi spokojen a užívám si čistou a zdravou vodu, která mi doma z filtru teče.”

David Kirš, investor a podnikatel

Chtěla bych panu Hobzovi moc poděkovat za to, že mi sestavil filtraci dle rozboru vody a mých požadavků. Vysvětlil mi také spoustu souvislostí ohledně pitného režimu a významu pro mé zdraví. Jsem s jeho servisem moc spokojená a doporučuji i všem ostatním.

Hana Macháčková

Navštívili jsme přednášku pana Hobzy o vodě. Co je voda? Všichni ji známe, pijeme ji, myjeme se v ní, vaříme, splachujeme. Ale co o ní víme? Většinou nic. Po přednášce pana Hobzy jsme se rozhodli objednat filtraci vody. Nejdříve provedl měření vody a to nedopadlo dobře. Víte, že voda se kontroluje ve vodárnách - ale u vás doma? A z vodárny k vám je to kus cesty, co voda urazí. Taky se mi to vše honilo hlavou. Filtraci jsme si nechali nainstalovat a druhý den očekávali něco výjimečného. A dostavilo se to. Pijeme vodu takovou, jaká tekla u nás Krušných horách za časů mého mládí. Po třech měsících užívání této „nové“ vody jsme byli v Alpách. U jednoho z mnoha potůčků jsem se napil a povídám ženě: „To je stejná chuť vody jakou máme nyní doma“. Všem doporučujeme. Vyhoďte pet lahve a dejte si dobrou vodu! Vždyť už jsme zapomněli jak chutná!

Walter G.

Všem vřele doporučuji tyto filtry na vodu. Mám dva syny, kteří celý život byli ochotni pít jen sirup s vodou. Po té, co jsem zakoupila filtry na vodu, tak nejdříve pili na střídačku čistou vodu a vodu se šťávou, ale dnes je ani nenapadne, chtít něco jiného něž čistou vodu. Sirup nám stojí na lince a asi ho nakonec vyhodíme. Děti si vždy vezmou jen to, co cítí jako nejlepší. Spokojená zákaznice

Sabina Valová

Pusťte se do akce

Nabízíme nezávaznou schůzku, kde Vám vysvětlíme více o této problematice a možných řešeních.